با سفارش مشتری مواد اولیه تازه، باکیفیت و اندازه گیری شده به همراه دستور پخت در منزل تحویل داده می شود. با استفاده از این سرویس هر هفته چند شب غذاهای جدید را می توان تجربه کرد.در غذاهای منویایزی پزموادی به کار رفته که به راحتی در بازار نیست و از طرف دیگر بیشتر غذاها،غذای ملل است و در رستوران های ایران پیدا نمی شود. ایزی پز (Easypaz) با دریافت ذائقه مشتری و ارائه غذاهای هفتگی مطابق آن و ارسال مواد اولیه تازه و باکیفیت دغدغه آشپزی را در طول هفته برای کاربر از بین خواهد برد.

با سفارش مشتری مواد اولیه تازه، باکیفیت و اندازه گیری شده به همراه دستور پخت در منزل تحویل داده می شود. با استفاده از این سرویس هر هفته چند شب غذاهای جدید را می توان تجربه کرد.در غذاهای منویایزی پزموادی به کار رفته که به راحتی در بازار نیست و از طرف دیگر بیشتر غذاها،غذای ملل است و در رستوران های ایران پیدا نمی شود. ایزی پز (Easypaz) با دریافت ذائقه مشتری و ارائه غذاهای هفتگی مطابق آن و ارسال مواد اولیه تازه و باکیفیت دغدغه آشپزی را در طول هفته برای کاربر از بین خواهد برد.

در وب سایتEasypaz.comهر هفته تعدادی غذای جدید با محصولات فصلی معرفی می شود که فرناز ولوی و فرزاد حقیقت بنیان گذاران آن می گویند: <<با سفارش مشتری مواد اولیه تازه، باکیفیت و اندازه گیری شده به همراه دستور پخت در منزل تحویل داده می شود. با استفاده از این سرویس هر هفته چند شب غذاهای جدید را می توان تجربه کرد. در غذاهای منوی ایزی پز موادی به کار رفته که به راحتی در بازار پیدا نمی شوند و از طرف دیگر بیشتر غذاها غذای ملل مختلف است که در رستوران های ایران دیده نمی شوند.>>

 • با توجه به تعداد زیاد سایت هایی با محتوای مشابه، شما چه نیازی را بی پاسخ دیدید که ایده ایزی پز به ذهنتان رسید؟

با توجه به تعدد و تنوع ذائقه های هریک از افراد، اینکه چه غذایی درست کنیم که هم خوشمزه و سالم باشد و هم مواد اولیه اش را در خانه داشته باشیم، دغدغه همه آن هایی است که به طور مرتب آشپزی می کنند یا موقع برگشت به خانه بعد از یک روز طولانی، دنبال یک غذای راحت اند که پختنش نیاز به پیچیدگی خاص یا ساعت ها انتظار نداشته باشد. غذاهایی با دستور پخت آسان که درست کردنشان بیش از ۳۰ تا ۴۰ دقیقه زمان نیاز ندارد و جدا از آن هرکس با هر سطح از آشپزی از پس پخت آن ها برمی آید. به این نیاز تا امروز به شکل کامل پاسخ داده نشده بود.

سعی کردید چه مزیت رقابتی را در طرح ایزی پز قرار دهید؟

ما بر کیفیت غذاها و ارتباط با تامین کنندگان اصلی مواد اولیه تمرکز داریم. بیشتر تیم هایی که در حوزه غذا و آشپزی فعالیت می کنند، کارشان سفارش آنلاین غذا یا تحویل غذای آماده است. می توانیم بگوییم که ایزی پز با فرستادن مواد اولیه تازه و اندازه گیری شده، از لحاظ نوع کار و ایده در ایران بی رقیب است.

 • فکر می کنم نمونه های خارجی این مدل را دیده باشم.

بله، این مدل معروف به meal KIT در آمریکا و اروپا چند سالی است که در حال رشد است و کارش تحویل مواد غذایی به همراه دستورپخت آن است و هدفش معرفی یک مدل غذایی به مصرف کننده است.

 • تنوع دستورهای پخت غذا و مواد اولیه آن را چطور تامین می کنید؟

برای تهیه غذا و دستور پخت ها از تیم آشپزی حرفه ای و سرآشپزهای ماهر استفاده می شود و روند کار به این صورت است که همه غذاهای منوی ایزی پز ابتدا توسط خود این تیم پخته و چشیده می شوند تا از خوب بودن طعم آن ها مطمئن شویم، از غذاها عکس و فیلم تهیه و در سایت و دیگر شبکه های اجتماعی گذاشته می شود تا حق انتخاب مشتری بیشتر باشد. مواد اولیه هم حتی المقدور صبح زود از بازار یا از تامین کنندگانی که ما با آن ها در ارتباط هستیم تهیه می شود.

 • برآورد می کنم تعداد زیادی نیروی انسانی در حال همکاری با شما باشند. سرآشپز، بسته بند، تهیه کننده مواد اولیه، پیک موتوری و. چه تعداد نیروی انسانی و با چه تخصص هایی با شما همکاری می کنند؟

در حال حاضر دو بسته بند، یک مسئول بخش محتوا، یک نیروی فنی و مارکتینگ، دو برنامه نویس و سرآشپز داریم و عکاسی از غذاها را هم تا به امروز خودمان انجام داده ایم.

 • محل درآمد شما از کجاست؟

در حال حاضر درآمد ما از طریق فروش بسته های غذایی مواد اولیه و دستور پخت آن هاست. بسته های ما حداقل ۴ نفره است و دارای تحویل رایگان برای مناطق تهران است. در صورتی که سفارش کمتر از این باشد هزینه تحویل از مشتری دریافت می شود. در حال حاضر با عضویت در سایت، مشتریان برای اولین سفارش دارای ۲۰ هزار تومان اعتبار هستند.

 • چقدر از تولد ایزی پز می گذرد و تا الان چقدر مشتری جذب کرده اید؟

ایزی پز در آبان ماه متولد شد و در اوایل بهمن اولین فروش خود را تجربه کرد و تا الان حدود ۲۰۰ غذا فروخته است.

 • مشتری وفادار هم دارید؟ مشتریانی که بعد از یک بار سفارش همچنان مشتری ثابت شما باقی مانده باشند؟

بله، خوشبختانه ۳۵ درصد از مشتریان ما وفادارند و سفارش های آن ها به سومین و چهارمین بار رسیده است.

 • چه عواملی را برای وفادارسازی مشتری در سرویس های کسب وکارهای مبتنی بر وب به خصوص در بحث مواد غذایی مؤثر می دانید؟

در بحث مواد غذایی عامل کیفیت، تازگی، تنوع و البته قیمت از عوامل بسیار تاثیرگذار در وفادارسازی مشتری هستند که ما سعی در تمرکز بر روی تمامی این ها داشته ایم.

 • برای خرید از پیش مواد غذایی، انباری در نظر گرفته اید؟

در حال حاضر تعداد مشتریان ما زیاد نیست و از طرف دیگر هدف ما فرستادن مواد اولیه تازه است، بنابراین داشتن انبار کمی با هدف ما منافات دارد.

 • این فرآیند برای سرویس دهی شما به مشتری، که به مراتب از عوامل مهم سرویس دهی به خصوص در ارسال مواد غذایی است، مشکل زمانی ایجاد نمی کند؟

به جرئت می توانم بگویم یکی از سخت ترین مراحل کار ما همین قسمت بوده، اما در حال حاضر تعداد مشتریان و نیروی کاری ما آنقدر نیست که نگران این مسئله باشیم.

 • مشتریان خود را چطور جذب می کنید؟ و آن ها چطور با شما در ارتباط هستند؟

ما از طریق کانال های مختلفی از قبیل شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، ارسال بسته های نمونه، تراکت، معرفی در وبلاگ ها و رسانه ها در حال معرفی کسب وکار خود هستیم و مشتریان به صورت تلفنی و یا از طریق سایت می توانند سفارش های خود را ثبت و اعلام کنند.

 • می خواهید در همین اندازه ایزی پز را نگه دارید؟

تمرکز استارتاپ ما حل مشکل آشپزی در منزل است و همین طور تنوع غذایی و غذای سالم که دغدغه افراد زیادی است. ایزی پز راه حل مناسبی در این خصوص بنا به اظهار بسیاری از مشتریانمان ارائه داده است و ما به این بیزینس با توجه به ماموریتی که دارد امیدواریم. آماده سازی زیرساختی برای توسعه تنوع محصولات و ارائه سرویس در شهرهای دیگر چشم انداز آینده بیزینس ماست.

منبع : رسانه ایستم استارتاپی

اهمیت بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌وکارهای کوچک

جذب سرمایه‌گذاری خطرپذیر برای استارتاپ‌ها

چرا هر کسی توانایی فریلنسرشدن را ندارد؟

مواد ,های ,ایزی ,پز ,اولیه ,مشتری ,مواد اولیه ,ایزی پز ,در حال ,می شود ,است و ,غذاهای هفتگی مطابق ,باکیفیت دغدغه آشپزی ,حاضر تعداد مشتریان ,ارائه غذاهای هفتگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
elebabol rayathinner ehsanofficial followerlikee ovangena tioschoonsazo hadese ooolooom ahani