یکی از موانع برای ترک و بهبودی افراد معتاد ترس و خجالت از شناخته و نپذیرفته شدن توسط افراد دیگر است. به همین منظور استفاده ازاپلیکیشنبرای ارتباط غیرمستقیم با جامعه پزشکی و ایجاد شبکه ای از افراد باتجربه مشترک می تواند گامی باشد برای عبور از این مانع و استقبال بیشتر این افراد برای ترک و بهبودی.

  • اپلیکیشن آی ریکاور

یکی از موانع برای ترک و بهبودی افراد معتاد ترس و خجالت از شناخته و نپذیرفته شدن توسط افراد دیگر است. به همین منظور استفاده ازاپلیکیشنبرای ارتباط غیرمستقیم با جامعه پزشکی و ایجاد شبکه ای از افراد باتجربه مشترک می تواند گامی باشد برای عبور از این مانع و استقبال بیشتر این افراد برای ترک و بهبودی. یکی از این اپلیکیشن هاآی ریکاور(iRecover)است که با هدف کمک به افرادی که با اعتیاد مبارزه می کنند در بوستون طراحی شده است و هرساله بیش از 20 هزار کاربر جدید از آن استفاده می کنند. ماموریت این اپلیکیشن به این صورت است که منابعترک اعتیادرا در نزدیکی کسانی که اعتیاد داشته یا در حال بهبودی هستند و خانواده هایشان پیدا و به آنان معرفی می کند. از طرفی امکان ارتباط مستقیم با متخصصان بهداشت واجد شرایط را فراهم می کند و افراد دیگری را که با آن ها منافع مشترکی دارند (دیگر افرادی که در حال بهبودی هستند و تجربه مشترک دارند) شناسایی و معرفی می کند. آی ریکاور دراستارتاپ های شتاب دهندهMass Challenge 2015 قرار گرفت و توانست 300 هزار دلار بودجه دریافت کند. جک کِلی، موسس آی ریکاور، گفت خوشحال است که اپلیکیشن های دیگری با ماموریت مشابه را می بیند و این به خاطر بازاری است که این حوزه دارد و این ها تنها چند ایده ای هستند که در حال حاضر عملی شده اند. با توجه به نتایج به دست آمده از تحقیقات در سال 2012، 5/23 میلیون آمریکایی جوان در حال ترک اعتیاد به مواد مخدر و الکل هستند. مرکز درمان اعتیاد آی ریکاور به همراه گروهی از متخصصان و امکانات درمان اعتیاد خصوصی براساس یک مدل اصلی با بهره گیری ازتکنولوژیبه منظور افزایش شانس مشتریان برای غلبه بر اعتیاد خود در نقاط مختلف کانادا و آمریکا تاسیس شده است.

  • اپلیکیشن NAVDY

خودروسازانبه طور فزاینده ای بهLCDهایی گرایش پیدا کرده اند که نقشه ها را نشان دهند،مسیریابیکنند، به تلفن وصل شوند و آهنگ و ویدیو پخش کنند. اما این امکانات خطری در دل خود دارند که نگاه رانندگان از جاده را منحرف می کنند.Navdyبه عنوان یک استارتاپ در سانفرانسیسکو راه حل متفاوتی ارائه کرده؛ صفحه نمایش شفافی را روبه روی چشم راننده قرار داده که طیف گسترده ای از اطلاعات را به راننده ارائه می کند و همچنین کنترل حرکت را افزایش می دهد. Navdy نام دستگاه و شرکتی است که بر روی داشبورد خودرو در مقابل راننده نصب می شود و دارای صفحه نمایش شفافی است که تمام رنگی و شفاف است و در شرایط جوی مختلف بسیار کاربردی است. این دستگاه در کاهش ناهماهنگی شناختی برای راننده موفق بوده است. اگرچه صفحه نمایش بخش کلیدی این دستگاه است، اما این شرکت با اضافه کردن پردازنده و سیستم اندروید به آن، امکان استفاده ازپلتفرمیبرای اجرای اپلیکیشن های بیشتر برای ناوبری و مسیریابی را فراهم کرده است. با این حال، آن ها به دنبال اجرای برنامه هایی هستند که در زمان رانندگی امنیت را کاهش ندهند. توسعه دهندگان می توانند برنامه های کاربردی دیگری برای اجرا بر روی این دستگاه طراحی کنند یا با دریافت اطلاعات این دستگاه برنامه ای برای موبایل های هوشمند بسازند. برای رانندگان در سطح متوسط بسیار سودمند است،Navdy اپلیکیشنی برای ارتباط صفحه نمایش خود با موبایل های هوشمند دارد. هنگام تماس تلفنی،Navdy اطلاعات تماس را بر روی صفحه نشان می دهد تا به آن پاسخ داده شود. همچنین رانندگان می توانند اطلاعات مربوط به موسیقی در حال پخش را ببینند و آن را مدیریت کنند. Navdy چند ویژگی کنترلی به رانندگان ارائه داده است. دوربینی جلوی دستگاه است که اطلاعات کنترلی را از راننده دریافت می کند. برای مثال، راننده با حرکت دست خود به سمت چپ می تواند پاسخ تلفن خود را بدهد. برای جلوگیری از حرکات و اشارات تصادفی، این حرکت تنها هنگام تماس تلفنی یا فعالیت های دیگر کنترلی معنا پیدا می کند. این دستگاه میکروفونی دارد که به راننده اجازه تعامل با دستگاه برای پاسخ به تلفن، مسیریابی، و پخش موزیک بدون حرکت دست را می دهد. یکی از مزیت های اپلیکیشن Navdy بر روی موبایل امکان ارتباط با پورت OBD-II خودرو است که می تواند داده های سیستم خودرو را تشخیص دهد و هشدارهای لازم در خصوص مدیریت سوخت خودرو، ارزیابی عملکرد، و یا کنترل دیگر خصوصیات خودرو را نمایش دهد. طراحی این دستگاه نیز به صورتی است که کمترین تاثیر را بر دید راننده داشته باشد.

منبع :هفته نامه شنبه

اهمیت بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌وکارهای کوچک

جذب سرمایه‌گذاری خطرپذیر برای استارتاپ‌ها

چرا هر کسی توانایی فریلنسرشدن را ندارد؟

دستگاه ,های ,افراد ,راننده ,اپلیکیشن ,کند ,است که ,این دستگاه ,می کند ,در حال ,می تواند ,افراد باتجربه مشترک ,صفحه نمایش شفافی ,ازاپلیکیشنبرای ارتباط غیرمستقیم ,استفاده ازاپلیکیشنبرای ارتباط

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
kiamsnag22 thin-wall-profile-and-pipe vertam imentasvir-emertat uast ronia78 raftareporkhatar harmonilbaran